Informatikus

Informatikust keresünkInformatikust keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Munkavállalók gépeinek üzembehelyezése, folyamatos karbantartása

Munkavállalóknál felmerülő IT jellegű problémák megoldása
Számítógépek és egyéb IT eszközök beszerzéséhez kapcsolódó árajánlatok bekérése
Számítógépek és egyéb IT eszközök megvásárlásában való aktív részvétel
Speciális szoftverek telepítése a számítógépekre
Szerver üzemképes állapotának folyamatos fenntartása, felmerülő problémák kezelése
Active Directory kezelése – jogosultságok kiosztása, e-mail címek generálása
Hálózat üzemeltetése, karbantartása, fejlesztése, bővítése
Üzemeltetéssel kapcsolatos tevékenységek (jellemzően autó flotta)

ELVÁRÁSOK

Szakirányú végzettség
Legalább 2 év szakmai tapasztalat
Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
Microsoft programok magas szintű ismerete
„B” kategóriás jogosítvány
Képesség az önálló feladatvégzésre egy csapat tagjaként
Képesség az elvárt feladatok számonkérésére

AMIT KÍNÁLUNK

Mobiltelefon és laptop
Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
Szakmai fejlődési lehetőség
100%-ban magyar tulajdonosi háttér

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ (M0-tól 19 km)