Elektromos tervező mérnök

Elektromos tervező kollégát keresünkElektromos tervező kollégát keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Célgépek, robotcellák elektromos tervezése
Vezérlőszekrények tervezése, rajzolása, a kivitelezés támogatása tervezési oldalról
Projekthez tartozó eszközlista összeírása, rendelésleadás a beszerzés felé és nyomonkövetés
Műszaki egyeztetés partnerekkel és a társrészlegekkel
Műszaki megoldások kidolgozása
Projekt végigkövetése, műszaki támogatása

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
Tervezői gyakorlat gépek, berendezések elektromos tervezésében
Szakirányú számítógépes tapasztalat, elektromos tervező program ismerete
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem

ELŐNYT JELENT

Projektszemléletű gondolkodásmód
Gépek biztonságtechnikai kockázatelemzésében való jártasság
Jogosítvány
Eplan ismerete
Angol és/vagy német nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
Valóban önálló munkavégzés – telephelyen és multinacionális partnereinknél egyaránt
Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet, 100%-ban magyar tulajdonosi háttér
Szakmai fejlődési lehetőség

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ, ill. kiküldetés esetén az ország különböző pontjain tevékenykedő multinacionális vállalatok telephelyei