Előkészítő-daraboló

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

A legyártandó alkatrészek, illetve az azokhoz szükséges kiindulási anyagok előkészítése, ledarabolása
A raktári alapanyagkészlet-nyilvántartó program aktualizálása
A daraboló berendezések rendeltetésszerű üzemképes állapotának biztosítása
Rajz szerinti méretellenőrzés elvégzése az előkészített munkadarabokon
Sorjázási utómunkálatok
Termelésirányító rendszerünk precíz működésének biztosítása az adminisztratív munka pontos elvégzésével
A megmunkáló gép(ek) előírt napi/havi/éves szintű karbantartásának karbantartási utasítás szerinti elvégzése, karbantartási naplóban való rögzítése

SZAKMAI ÉS SZEMÉLYI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Szakirányú középiskolai végzettség
MS Office csomag ismerete
Műszaki rajzolvasás és kézi műszaki rajzolás
Alapvető gyártási technológiák ismerete
Anyagtechnológiai ismeretek
Kezdeményező beállítottság, kreativitás
Önálló munkavégzésre való képesség, s mindemellett a csapatmunka elősegítése

AMIT KÍNÁLUNK

Szakmai fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés
Inspiráló, összetartó csapatlégkör
Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatal kollégák

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ