Gyártáskoordinátor

Gyártáskoordinátort keresünkGyártáskoordinátort keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Gyártandó elemek, alkatrészek műszaki rajzainak feldolgozása
Gyártástechnológiai javaslattétel
Gyártási folyamat nyomonkövetése, kapcsolódó logisztikai feladatok koordinálása
Alapnyagok meghatározása, ajánlatkérések meglévő partnerektől
Szükség esetén a gyártás alvállalkozókhoz történő kiszervezése, felügyelete
Gyártási műveletek megtervezése, műveleti lapok előkészítése
Gyártási folyamatok optimalizálása, részvétel folyamatfejlesztési projektekben
Árajánlatok előkészítése (alapanyag, gyártási óra szükséglet, gyárthatósági vizsgálat)
A projektben érdekelt más részlegekkel való kapcsolattartás

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Jó műszakirajz-olvasási képesség
Középfokú műszaki végzettség (a pozíció pályakezdők számára is nyitott)
Office programok, főként MS Excel magabiztos használata
Alapvető gyártási technológiák ismerete

ELŐNYT JELENT

Proaktív szemlélet
Motivált hozzáállás és kreativitás
Csapatjátékos attitűd nagyon jó kommunikációs képességgel

AMIT KÍNÁLUNK

Nálunk számít a véleményed: meghallgatjuk és megfontoljuk, ha építő javaslatokat teszel a gyártás munkájának fejlesztésére
Kiszámítható munkaidő
Összetartó, fiatalos, jó hangulatú csapat
Rendszeres közös szabadidős programok, közös sportolási lehetőség
Bejárási támogatás

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott robotcella és célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ