Hegesztő

Hegesztőt keresünk!Hegesztőt keresünk!

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Egyedi és kisszériás alkatrészgyártás AWI- és CO-hegesztési munkáinak elvégzése, hegesztett szerkezetek darabolt elemeinek előkészítése és összeállítása
Sorjázási utómunkák elvégzése és méretellenőrzés
A napi munkák adminisztratív lekövetése termelésirányító rendszerben
A hegesztőgép előírt karbantartási munkáinak elvégzése a karbantartási utasítás szerint

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Szakirányú végzettség
Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
AWI és CO-hegesztői tapasztalat
Önálló műszaki rajzolvasás
Alapvető gyártási és hegesztéstechnológiai ismeretek
Önállóság, kreatívság

ELŐNYT JELENT

Egyedi és kisszériás gyártásban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

Szakmai fejlődési lehetőség
Inspiráló munkahelyi légkör
Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ