IIoT-alkalmazás-fejlesztő

IIoT-alkalmazás-fejlesztőt keresünkIIoT-alkalmazás-fejlesztőt keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Ipari szoftverek (felhasználói felület és backend) tervezése, fejlesztése
Működő rendszerek üzemeltetése, továbbfejlesztése
Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
Önálló munkavégzés

ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Full stack szemlélet, minimum 1-3 év fejlesztői tapasztalat
JavaScript
Vue és Angular keretrendszerek
Webdesign (CSS)
Go, Python, Java, C++ nyelvek legalább egyikének ismerete
Hálózati ismeretek
TCP/UDP/MQTT protokollok
Git verziókövető rendszer felhasználói szintű ismerete
Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság
Gyors alkalmazkodási képesség
Projekt szemléletű gondolkodásmód

ELŐNYT JELENT

NoSQL (MongoDB), SQL(SQLite, MySQL, MSSQL), Time series DB (InfluxDB)
RESTful webalkalmazás fejlesztésében szerzett tapasztalat
Ipari automatizálási területen szerzett tapasztalat (robot és/vagy PLC programozás)
Linux felhasználói szintű ismerete
Docker ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Szakmailag vonzó, változatos alkotótevékenység
Szakmai fejlődési lehetőség
Inspiráló munkahelyi légkör, kollégabarát munkakörnyezet
Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
Versenyképes jövedelem

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Piacvezető szerep az ipari robottechnika és automatizálás területén
Több száz sikeresen átadott robotcella és célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

IIot