Junior PLC-programozó

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Az ország különböző pontjain robotcellák, célgépek beüzemelése, programozása
Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
Betanulás után önálló munkavégzés

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

1 éves programozói gyakorlat PLC-programozásban
Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
Jogosítvány vezetési gyakorlattal

ELŐNYT JELENT

Robotprogramozási tapasztalat
Egyéb számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, AutoCAD, stb.) rendszerek ismerete
Projekt szemléletű gondolkodásmód
Angol és/vagy német nyelv ismerete

AHOVÁ VELÜNK ELJUTHATSZ

Egyedi projekjeink miatt szerteágazó gyakorlatot szerezhetsz
Olyan gépek fejlesztésében vehetsz részt, amilyeneket előtted még senki sem épített meg
A kezdeti betanulás után nem mindig lesz melletted a felettesed, így a problémamegoldó képességed rengeteget fog fejlődni
Beleláthatsz sok Magyarországon működő multinacionális nagyvállalat életébe úgy, hogy közben egy barátias hangulatú középvállalatnál dolgozol
Ha valamelyik területen még nem mozogsz otthonosan, akkor azt megtanítjuk Neked

AMIT KÍNÁLUNK

Utazásokhoz céges autó
Mobiltelefon és laptop
Kiküldetés esetén pénzbeni juttatás, ha pedig ott is alszol kiküldetéskor, akkor a szállást és az étkezést is mi álljuk
Ha kreatív és inspiráló környezetre vágysz, a wifi elér a kerti paviloni

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ, ill. kiküldetés esetén az ország különböző pontjain tevékenykedő multinacionális vállalatok telephelyei