Pénzügyi asszisztens

Pénzügyi assziztenst keresünk!Pénzügyi assziztenst keresünk!

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Pénzügyi részlegünk napi munkájának támogatása 4 vagy 6 órában, megegyezés szerint
Számlák tartalmi ellenőrzése, szkennelése, majd projektekhez történő rögzítése adatbázisban
Készpénzes számlák nyomon követése
Szállítólevelek rendezése, lefűzése
Útnyilvántartások kezelése
Könyveléshez szükséges anyagok rendezése

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Legalább középfokú végzettség
MS Office alkalmazások magabiztos használata, különösen az Excel magas szintű ismerete
Precíz dokumentációkezelés
Jó kommunikációs készség
Angol nyelv társalgási szintű ismerete

ELŐNYT JELENT

Navision vállalatirányítási rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Igény szerint rugalmas munkaidő
A későbbiekben szakmai előrelépési lehetőség

CÉGÜNKRŐL

Több száz sikeresen átadott robotcella és célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ