PLC- és robotprogramozó gyakornok

Gyakornoki program a Robot-X-nél: valós tudást adunk a kezedbe!Gyakornoki program a Robot-X-nél: valós tudást adunk a kezedbe!

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

KUKA, Fanuc és Universal Robots programozói oktatáson való részvétel és sikeres vizsga
Önálló programozási feladatok elvégzése
Közreműködés valódi projektek programozási feladataiban

ELVÁRÁSAINK A PROGRAMBA VALÓ BEKERÜLÉSHEZ

Szakirányú tanulmányok vagy szakirányú végzettség
Kiváló logikai készség
Problémamegoldó attitűd
Kreativitás
Középfokú angol nyelvtudás
Az első 2 hónapban heti 5 nap, majd a 3. hónaptól heti 4 nap rendelkezésre állás

AMIT KÍNÁLUNK

Valódi tudást és gyakorlatot igazi robotokkal és PLC-kkel
Mentori támogatás, segítő-oktatói beállítottságú csapat
A sikeres gyakornokoknak 1 év letelte után teljes munkaidős állás
Gyakornoki bérezés és utaztatás

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest és Sződ (ahová a kiutazási feltételeket biztosítjuk)