Projektasszisztens

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

A projektvezetők napi munkájának támogatása, segítése, szükséges asszisztensi feladatok ellátása
Gépkönyvek összeállítása és formázása magyar és esetenként angol nyelven is
Projektekhez kapcsolódó esetleges fordítások elkészítése ill. elkészíttetése
Teljesítési igazolások és szállítólevelek kiállítása és továbbítása a számlázás felé
Riportok, dokumentációk készítése, a projektek pénzügyi hátterének nyomon követése
Megbeszélési jegyzőkönyvek készítése, begépelése, formázása
Ügyfelek, vendégek fogadása

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

MS Office csomag magabiztos használata, különösen az Excel magas szintű ismerete
Társalgási szintű angol nyelvtudás
Jó logikai és problémamegoldó képesség
Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Precizitás (határidők és prioritások tekintetében)
Megbízhatóság

ELŐNYT JELENT

Munkavédelmi ismeretek
Német nyelv ismerete
Gépírás

AMIT KÍNÁLUNK

Szakmai fejlődési lehetőség, szakmailag vonzó, változatos feladatkör
Inspiráló munkahelyi légkör, barátságos munkakörnyezet
Nyitott, együttműködő, fiatalos csapat
Versenyképes jövedelem

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ