Projektvezető

Projektvezetőt keresünkProjektvezetőt keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Projektek menetének nyomon követése, összefogása, időterv készítés
A projekt folyamán felmerülő műszaki problémák megoldásának támogatása
Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, megrendelővel
A projekt során történő folyamatos kapcsolattartás a vevővel
Projektmegbeszélések szervezése, levezetése, dokumentálása
A projekthez tartozó idő, költség és minőség elvárt szinten történő tartása, valamint a projekt sikerének biztosítása a projektcsoport közreműködésével
Munkával járó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentáció összeállítása
Projektzárók készítése, összehívása, levezetése

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Felsőfokú műszaki végzettség
Legalább 2 év projektvezetésben szerzett tapasztalat
Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (szóban, írásban)
Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés
Önálló munkavégzés
Microsoft Office felhasználói szintű ismeret
„B” kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

ELŐNYT JELENT

Felsőfokú végzettség
Német nyelv ismerete
Műszaki tervezésben, PLC-programozásban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

Szakmai fejlődési lehetőség, szakmailag vonzó, változatos feladatkör
Inspiráló munkahelyi légkör, barátságos munkakörnyezet
Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
Versenyképes jövedelem

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ, illetve az adott projektek helyszíne az ország különböző pontjain, esetenként külföldön