Robotprogramozó

Robotprogramozó kollégát keresünkRobotprogramozó kollégát keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Az ország különböző pontjain robotcellák, ipari robotok beüzemelése, programozása
Részvétel a gépkonstrukciók kifejlesztésében programozói oldalról
Műszaki egyeztetés a munkatársakkal, műszaki megoldások kidolgozása
Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
Önálló munkavégzés

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Legalább 2 éves programozói gyakorlat Fanuc és/vagy Kuka típusú robotkarok programozásában
Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
Rugalmasság, megbízhatóság, csapatszellem
Jogosítvány vezetési gyakorlattal

ELŐNYT JELENT

PLC-programozási tapasztalat
Szakirányú számítógépes tapasztalat, különböző (pl.: Autodesk Inventor, AutoCAD, stb.) rendszerek ismerete
Projekt szemléletű gondolkodásmód
Angol és/vagy német nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Szakmai fejlődési lehetőség
Inspiráló munkahelyi légkör
Nyitott, együttműködő, műszaki érdeklődésű, fiatalos csapat
Versenyképes jövedelem

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ