Elektromos szerelő

Elektromos szerelő kollégát keresünkElektromos szerelő kollégát keresünk

FELADATOK, FELELŐSSÉGI KÖRÖK

Célgépek, robotcellák elektromos szerelése
Vezérlőszekrények megépítése
Robotcellák elektromos telepítése (külső helyszínen is)
Műszaki egyeztetés kollégákkal
Érintésvédelem kidolgozása
Projekt műszaki támogatása

SZAKMAI ELVÁRÁSAINK A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ

Villanyszerelő végzettség
Minimum 2 éves szerelői gyakorlat gépek, berendezések elektromos szerelésében
Terhelhetőség, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
Büntetlen előélet

ELŐNYT JELENT

Jogosítvány
Angol és/vagy német nyelv ismerete

AMIT KÍNÁLUNK

Az egyedi gépgyártás miatt változatos projektek
Önálló munkavégzés – telephelyen és multinacionális partnereinknél egyaránt
Kiküldetés esetén pénzbeni juttatás, céges autó, szállás és étkezés biztosítása
Barátságos, segítőkész, oktatói szemléletű környezet
Szakmai fejlődési lehetőség

CÉGÜNKRŐL

Megbízható szakértelem, fejlesztői szaktudás
Több száz sikeresen átadott robotcella és célgép
100%-ban magyar tulajdonban lévő vállalat
Piacvezető szerep az ipari robottechnika területén

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Sződ